Rychlé a kvalitní vyklizení bytů, domů a komerčních objektů. Zajistíme nejen vyklizení, ale i následné úklid, naložení, odvoz a likvidaci odpadu včetně skartace a likvidace elektro-odpadu.
Vyklizení se týká jak starého nábytku a veškerého zařízení domácností, kanceláří, provozů či skladových prostor, tak i vysloužilých spotřebičů, stavební suti, komunálního odpadu, starého oblečení a spoustu dalších věcí určených k ekologické likvidaci.

Vyklizení bytů a vyklízení domů
Zajistíme vyklizení bytů i rodinných domů jakékoliv velikosti, likvidaci pozůstalosti. V rámci vyklizení nabízíme také úklid všech prostor a odvoz s následnou ekologickou likvidací odpadu.

Vyklizení chat, chalup a rekreačních objektů
Samozřejmostí v rámci vyklizení chat a chalup je i vyklízení zahradních domků a dalších vnějších objektů.

Vyklizení sklepů a vyklízení půd
Z Vaší půdy či sklepy vyčištěn starý nábytek a oblečení, vysloužilé spotřebiče, zlikvidujeme jakýkoliv odpad bez ohledu na množství a velikost kusů. Po vyklizení zajistíme úklid půdy nebo sklepy a ekologickou likvidaci veškerého odpadu.

Vyklizení velkých komerčních objektů a vyklizení nebytových prostor
Po dohodě vyčištěn i velké průmyslové objekty, garáže, prostory firem včetně skartace citlivých materiálů a likvidace elektroodpadu.

Vyklizení provozoven, skladů, dílen, ...
Ať už renovujete zařízení prodejny, zázemí provozovny, dílnu či jiné prostory nebo jsou tyto místnosti určeny pouze na vyklizení, neváhejte nás kontaktovat. Zabezpečíme Vám přistavení kontejneru na odpad např. na likvidaci stavebního odpadu, stavební suti, nábytku, zařízení domácnosti a pod. Vyklizení prostor libovolného charakteru i rozsahu jak pro soukromé osoby, tak i pro drobné živnostníky, velké firmy i instituce.

Proč si na vyklizení bytů, domů a dalších prostor objednat právě u nás?
V oblasti poskytujeme komplexní služby, od bezplatné kalkulace, přes samotné úklidové práce, úklid a odvoz odpadu, až po jeho likvidaci. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a nebráníme se ani náročným úkolům, které jsou pro nás výzvou. Pracujeme rychle, efektivně a profesionálně. Myslíme a chováme se ekologicky, proto vždy zajistíme, aby veškerý odpad z vyklizení byl zlikvidován ekologickou cestou.

Proč zvolit právě nás?

  • Prohlídka naším technikem zdarma.
  • Najeté kilometry po Praze zdarma.
  • Zdarma zapůjčení krabic.
  • Patra bez příplatku.
  • Demontáž a montáž nábytku.
  • Přistavení stěhovacího vozu po Praze zdarma.
  • Zabalení a vybalení věcí - stěhování na klič.
  • Víkendy a svátky bez příplatku.
  • en We speak english.

Stěhujeme po Praze a z Prahy kamkoliv...

Nezávazná objednávka

 
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup