Jsme specialisti na stěhování bytu, bytů Praha. Níže poradíme, jaké máme zkušenosti a třeba Vás něco zaujme.

Stěhování – Vyklízení bytu Praha

Aby ve vašem novém domě, či bytě nebyl hned od začátku nepořádek, vyplatí se před stěhováním zbavit se nepotřebných věcí, které v bytě zůstaly. Léta nenošené drobnosti, oblečení a boty je vhodné vyhodit nebo vrátit. Totéž platí pro rozbitou elektroniku a domácí spotřebiče nebo předměty, které nám nikdy nebyly k ničemu. Proto je dobré připravit věci pro vyklízení a pro stěhování. Obě služby provádíme my.

Stěhování bytů - kontrolní seznam

Dalším důležitým bodem, který není každému zřejmý, ale ukazuje se jako velmi užitečný, je vytvoření kontrolního seznamu. Spočívá ve vypsání všech činností, které nás v souvislosti se stěhováním čekají. Domluvme si schůzku – celé to zabere minimálně pár dní, proto se vyplatí naplánovat si práci na jednotlivé etapy. Takový kontrolní seznam bude do značné míry záviset na naší konkrétní situaci. Kolik věcí musíme přepravit, jak daleko se stěhujeme, bereme s sebou i nábytek nebo domácí spotřebiče? V závislosti na odpovědích na tyto otázky se bude celkový plán projektu mírně lišit. Vyplatí se vyjmenovat další kroky, jako je rozebrání nábytku, příprava domácích spotřebičů (např. rozmrazení lednice), balení jednotlivých věcí, ale i nákup potřebného příslušenství - jistě se budou hodit krabice a sáčky, ale také např. vakuové sáčky, které ušetří spoustu místa při přepravě.

Stěhování bytů - Balení

Sbalení všech věcí je asi nejdůležitějším bodem programu. Při správném vymyšlení se toto stane skutečnou spásou, jak při přepravě, tak při vybalování a usazování na novém místě. Zde je také dobré vytvořit plán. Na první pohled by měly být použity věci, které jsou nejméně používané, jako jsou sezónní dekorace, suvenýry nebo sportovní potřeby. Můžeme je zabalit již několik dní nebo dokonce týdnů před stěhováním. Věci, které pravidelně používáme, nechme na konec.

Na balení se vám budou hodit především kartonové krabice, velké igelitové sáčky a fialové sáčky. Skvělým nápadem jsou i zmíněné vakuové sáčky, do kterých můžeme dát například peřiny a deky, které zaberou spoustu místa. Je důležité každý balíček přesně popsat, a to jak z hlediska obsahu, tak i finální místnosti, ve které se bude nacházet – díky tomu si usnadníme každou fázi stěhování. Vyplatí se také označit krabice s předměty vystavenými poškození při přepravě.

Aby se během stěhování nic nepoškodilo, měli byste zajistit, aby byly předměty, které chcete přepravovat, řádně zajištěny. Kuchyňské doplňky, jako jsou sklenice, misky a příbory, by měly být pečlivě zabaleny, například novinami nebo bublinkovou fólií. Vyplatí se to udělat i v případě televize, monitoru nebo jiných choulostivějších věcí. K ochraně můžete použít i bytový textil, jako jsou kuchyňské utěrky nebo utěrky.

Stěhování bytu - Příruční zavazadlo

Vybalování věcí v novém bytě či domě je mnohem příjemnější činnost než jejich balení. Nový nábytek, často více prostoru a funkčnější uspořádání – to vše dělá z umístění talířů do skříněk opravdovou radost. Je však třeba mít na paměti, že to není snadný a rychlý úkol. Mohou nastat chvíle, kdy nebudete mít dostatek času vybalit všechny své věci první den po vašem přestěhování. Vyplatí se na to připravit a vytvořit si příruční zavazadlo – abyste měli to, co potřebujete hned po ruce.

Stěhování s námi je hračka. Zavolejte a o vše s postaráme my.

Vaše výhody...

  • Prohlídka naším technikem a výpočet cenové nabídky zdarma.
  • Najeté kilometry po Praze zdarma.
  • Zdarma zapůjčení krabic.
  • Demontáž a montáž nábytku.
  • Přistavení stěhovacího vozu po Praze zdarma.
  • Zabalení a vybalení věcí - stěhování na klič.
  • Víkendy a svátky bez příplatku.
  • Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu.
  • Kopletní pojištění Vašich věcí.
  • Osobitý přístup a spolehlivost našich pracovníků.

Stěhujeme po Praze a z Prahy kamkoliv...

Nezávazná objednávka

 
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup