Rychlé a kvalitní vyklízení Praha - bytů, domů a komerčních objektů, zahrad a pozemků. Zajistíme nejen vyklizení, ale i následně úklid, naložení, odvoz na sběrný dvůr nebo skládku, dezinfekci prostor, malování, bourací práce a likvidaci odpadu včetně skartace a likvidace elektro-odpadu.
Vyklizení se týká jak starého nábytku a veškerého zařízení domácností, pozůstalostí před rekonstrukcí či prodejem, kanceláří, provozů či skladových prostor, tak i vysloužilých spotřebičů, stavební suti, komunálního, směsného a nebezpečného odpadu, starého oblečení, knih a spoustu dalších věcí určených k ekologické likvidaci. 

Vyklízení bytu

Zajistíme vyklizení bytů i rodinných domů jakékoliv velikosti, likvidaci pozůstalosti. V rámci vyklizení nabízíme také úklid všech prostor a odvoz s následnou ekologickou likvidací odpadu.

Vyklízení domu

Samozřejmostí v rámci vyklizení chat a chalup je i vyklízení zahradních domků a dalších vnějších objektů.

Vyklízení sklepů a vyklízení půd

Z Vaší půdy či sklepy vyčištěn starý nábytek a oblečení, vysloužilé spotřebiče, zlikvidujeme jakýkoliv odpad bez ohledu na množství a velikost kusů. Po vyklizení zajistíme úklid půdy nebo sklepy a ekologickou likvidaci veškerého odpadu.

Vyklízení velkých komerčních objektů a vyklizení nebytových prostor

Po dohodě vyčistíme i velké průmyslové objekty, garáže, prostory firem včetně skartace citlivých materiálů a likvidace elektroodpadu.
Vyklízení a čištění zahrad a pozemků
Vyklidíme staré věci z pozemků, vymýtíme, vykácíme a vysekáme dřeviny, keře, porosty, posekáme trávu, přípravíme pozemek na stavbu, odvezeme odpad.
Vyklízení provozoven, skladů, dílen, ...
Ať už renovujete zařízení prodejny, zázemí provozovny, dílnu či jiné prostory nebo jsou tyto místnosti určeny pouze na vyklizení, neváhejte nás kontaktovat. Zabezpečíme Vám přistavení kontejneru na odpad např. na likvidaci stavebního odpadu, stavební suti, nábytku, zařízení domácnosti a pod. Vyklizení prostor libovolného charakteru i rozsahu jak pro soukromé osoby, tak i pro drobné živnostníky, velké firmy i instituce.

Proč si na vyklizení bytů, domů a dalších prostor objednat právě u nás?
V oblasti poskytujeme komplexní služby, od bezplatné kalkulace, přes samotné úklidové práce, úklid a odvoz odpadu, až po jeho likvidaci. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a nebráníme se ani náročným úkolům, které jsou pro nás výzvou. Pracujeme rychle, efektivně a profesionálně. Myslíme a chováme se ekologicky, proto vždy zajistíme, aby veškerý odpad z vyklizení byl zlikvidován ekologickou cestou.
 
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Odpovíme Vám v nejbližší době.
 

Vaše výhody...

  • Prohlídka naším technikem a výpočet cenové nabídky zdarma.
  • Najeté kilometry po Praze zdarma.
  • Zdarma zapůjčení krabic.
  • Demontáž a montáž nábytku.
  • Přistavení stěhovacího vozu po Praze zdarma.
  • Zabalení a vybalení věcí - stěhování na klič.
  • Víkendy a svátky bez příplatku.
  • Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu.
  • Kopletní pojištění Vašich věcí.
  • Osobitý přístup a spolehlivost našich pracovníků.

Stěhujeme po Praze a z Prahy kamkoliv...

Nezávazná objednávka

 
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup